WWW Authenticate (2.0.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: username
ar: اسم المستخدم

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Path
ar: المسار

en: Mode
ar: الوضع

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الضبط

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Result
ar: نتيجة

en: Features
ar: الخصائص

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: About
ar: حول
