WWW Authenticate (2.0.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: username
bg: потребителско име

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: Path
bg: Път

en: Mode
bg: Режим

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
