WWW Authenticate (2.0.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Time
bn: সময়

en: Mode
bn: মোড

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
