WWW Authenticate (2.0.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: (none)
ca: (cap)

en: Label
ca: Etiqueta

en: username
ca: nom d'usuari

en: password
ca: contrasenya

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: Result
ca: Resultat

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Timezone
ca: Zona horària

en: About
ca: Detalls
