WWW Authenticate (2.0.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: (none)
da: (ingen)

en: Label
da: Etiket

en: username
da: brugernavn

en: password
da: adgangskode

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Time
da: Tid

en: Path
da: Sti

en: Mode
da: Tilstand

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Security
da: Sikkerhed

en: Result
da: Resultat

en: Timezone
da: Tidszone

en: About
da: Om

en: Credentials
da: Brugeroplysninger
