WWW Authenticate (2.0.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: username
eo: uzantnomo

en: password
eo: pasvorto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Path
eo: Vojo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj
