WWW Authenticate (2.0.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: username
et: kasutajanimi

en: password
et: parool

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: Path
et: Tee

en: Mode
et: Viis

en: Advanced
et: Täpsem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Result
et: Tulemus

en: Features
et: Omadused

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist
