WWW Authenticate (2.0.0) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: گذرواژه

en: (none)
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: username
fa: نام کاربری

en: password
fa: گذرواژه

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Time
fa: زمان

en: Path
fa: مسیر

en: Mode
fa: سبک

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Security
fa: امنیتی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Result
fa: نتیجه

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: About
fa: درباره
