WWW Authenticate (2.0.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Password
fil: Hudyat

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: Path
fil: Landas

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
