WWW Authenticate (2.0.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: (none)
fr: (aucun)

en: Label
fr: Libellé

en: username
fr: nom d'utilisateur

en: password
fr: mot de passe

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Time
fr: Heure

en: Path
fr: Chemin

en: Advanced
fr: Avancé

en: Security
fr: Sécurité

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Result
fr: Résultat

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: About
fr: À propos

en: Authentication realm
fr: Domaine d'authentification

en: Credentials
fr: Accréditation

en: Excluded paths
fr: Chemins exclus
