WWW Authenticate (2.0.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: username
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: Result
gu: પરિણામ

en: About
gu: વિશે
