WWW Authenticate (2.0.0) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: (none)
hi: (कोई नहीं)

en: Label
hi: लेबल

en: username
hi: सदस्यनाम

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: Time
hi: समय

en: Path
hi: मार्ग

en: Mode
hi: प्रकार

en: Advanced
hi: विकसित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Security
hi: सुरक्षा

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Result
hi: परिणाम

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में
