WWW Authenticate (2.0.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: (none)
hu: (semmi)

en: Label
hu: Címke

en: username
hu: felhasználónév

en: password
hu: jelszó

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Time
hu: Idő

en: Path
hu: Útvonal

en: Mode
hu: Mód

en: Advanced
hu: Haladó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Result
hu: Eredmény

en: Features
hu: Jellemzők

en: Timezone
hu: Időzóna

en: User Agent
hu: Böngésző

en: About
hu: Leírás

en: Excluded paths
hu: Kizárt útvonalak
