WWW Authenticate (2.0.0) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Timezone
hy: ժամագոտի
