WWW Authenticate (2.0.0) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: (none)
it: (nessuno)

en: Label
it: Etichetta

en: username
it: nome utente

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Time
it: Data e ora

en: Path
it: Percorso

en: Mode
it: Modalità

en: Advanced
it: Avanzate

en: Configuration
it: Configurazione

en: Security
it: Sicurezza

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Result
it: Risultato

en: Features
it: Funzionalità

en: Timezone
it: Fuso orario

en: About
it: Informazioni
