WWW Authenticate (2.0.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: username
ja: ユーザー名

en: password
ja: パスワード

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Time
ja: 時間

en: Path
ja: パス

en: Mode
ja: モード

en: Advanced
ja: 高度

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Security
ja: セキュリティー

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Result
ja: 結果

en: Features
ja: フィーチャー

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: About
ja: アバウト

en: Credentials
ja: 資格情報
