WWW Authenticate (2.0.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Mode
km: របៀប​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី
