WWW Authenticate (2.0.0) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: (none)
kn: (ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: username
kn: ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು

en: password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Credentials
kn: ಪರಿಚಯಪತ್ರಗಳು
