WWW Authenticate (2.0.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: username
lt: registracijos vardas

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: Mode
lt: Būdas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Features
lt: Savybės

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: About
lt: Apie
