WWW Authenticate (2.0.0) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: username
lv: lietotājvārds

en: password
lv: parole

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Time
lv: Laiks

en: Path
lv: Ceļš

en: Mode
lv: Režīms

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Result
lv: Rezultāts

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: About
lv: Par
