WWW Authenticate (2.0.0) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: username
ml: ഉപയോക്തൃനാമം

en: Sunday
ml: ഞായർ

en: Monday
ml: തിങ്കൾ

en: Tuesday
ml: ചൊവ്വ

en: Wednesday
ml: ബുധൻ

en: Thursday
ml: വ്യാഴം

en: Friday
ml: വെള്ളി

en: Saturday
ml: ശനി

en: Time
ml: സമയം

en: Path
ml: വഴി

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Result
ml: തത്ഫലം

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
