WWW Authenticate (2.0.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Path
mn: Зам

en: Mode
mn: Горим

en: Configuration
mn: Тохиргоо
