WWW Authenticate (2.0.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: (none)
mr: ( काहीच नाही )

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: username
mr: सदस्यनाम

en: password
mr: संकेताक्षर

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Time
mr: वेळ

en: Path
mr: रस्ता

en: Configuration
mr: संरूपण
