WWW Authenticate (2.0.0) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Password
ms: Kata laluan

en: (none)
ms: (tiada)

en: username
ms: nama pengguna

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Time
ms: Masa

en: Path
ms: Laluan

en: Mode
ms: Mod

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Timezone
ms: Zon waktu

en: About
ms: Perihal
