WWW Authenticate (2.0.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Path
or: ପଥ

en: Mode
or: ଧାରା
