WWW Authenticate (2.0.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: (none)
pl: (brak)

en: Label
pl: Etykieta

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: password
pl: hasło

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Time
pl: Czas

en: Path
pl: Ścieżka

en: Mode
pl: Tryb

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Result
pl: Wynik

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: About
pl: O stronie

en: Credentials
pl: Kwalifikacje
