WWW Authenticate (2.0.0) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Password
pt: Senha

en: (none)
pt: (nenhum)

en: Label
pt: Rótulo

en: username
pt: nome de usuário

en: password
pt: senha

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Time
pt: Hora

en: Path
pt: Caminho

en: Mode
pt: Modo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configurações

en: Security
pt: Segurança

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: Result
pt: Resultado

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: About
pt: Sobre

en: Credentials
pt: Credenciais
