WWW Authenticate (2.0.0) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: (none)
pt: (nenhum)

en: Label
pt: Etiqueta

en: username
pt: nome de utilizador

en: password
pt: senha

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Time
pt: Hora

en: Mode
pt: Modo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Security
pt: Segurança

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: Result
pt: Resultado

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: User Agent
pt: Utilizador Agente

en: About
pt: Sobre
