WWW Authenticate (2.0.0) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: (none)
ru: (нет)

en: Label
ru: Метка

en: username
ru: имя пользователя

en: password
ru: пароль

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Time
ru: Время

en: Path
ru: Путь

en: Mode
ru: Режим

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Security
ru: Безопасность

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Result
ru: Результат

en: Features
ru: Особенности

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: About
ru: Информация

en: Authentication realm
ru: Область аутентификации

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Excluded paths
ru: Исключенные пути
