WWW Authenticate (2.0.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: username
sk: používateľ

en: password
sk: heslo

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Path
sk: Cesta

en: Mode
sk: Režim

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: About
sk: Informácie o
