WWW Authenticate (2.0.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: username
sl: uporabniško ime

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Mode
sl: Način

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
