WWW Authenticate (2.0.0) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: username
sq: përdoruesi

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: Path
sq: Pozicioni

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
