WWW Authenticate (2.0.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: (none)
sv: (inget)

en: Label
sv: Etikett

en: username
sv: användarnamn

en: password
sv: lösenord

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Time
sv: Tid

en: Path
sv: Sökväg

en: Mode
sv: Läge

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Security
sv: Säkerhet

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Result
sv: Resultat

en: Features
sv: Funktioner

en: Timezone
sv: Tidszon

en: About
sv: Om

en: Credentials
sv: Referenser
