WWW Authenticate (2.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: Time
ta: நேரம்

en: Path
ta: பா​தை
