WWW Authenticate (2.0.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Result
th: ผล

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: About
th: เกี่ยวกับ
