WWW Authenticate (2.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: (none)
tr: (hiçbiri)

en: Label
tr: Etiket

en: username
tr: kullanıcı adı

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Time
tr: Zaman

en: Path
tr: Yol

en: Mode
tr: Kip

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Security
tr: Güvenlik

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Result
tr: Sonuç

en: Features
tr: Özellikler

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: About
tr: Hakkında
