WWW Authenticate (2.0.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: (none)
uk: (немає)

en: Label
uk: Мітка

en: username
uk: ім’я користувача

en: password
uk: пароль

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Time
uk: Час

en: Path
uk: Шлях

en: Mode
uk: Режим

en: Advanced
uk: Розширені

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Security
uk: Безпека

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Result
uk: Результат

en: Features
uk: Властивості

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: About
uk: Про модуль

en: Credentials
uk: Реєстраційні дані

en: Path Rules
uk: Правила шляху
