WWW Authenticate (2.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Password
af: Wagwoord

en: username
af: gebruikersnaam

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: Configuration
af: Konfigurasie
