WWW Authenticate (2.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Time
am: ሰዓት

en: Path
am: ዱካ

en: Mode
am: ሁኔታ
