WWW Authenticate (2.0.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: username
ast: nome d'usuariu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: Path
ast: Camín

en: Mode
ast: Mou

en: Configuration
ast: Configuración
