WWW Authenticate (2.0.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Time
az: Vaxt

en: Path
az: Yol

en: Mode
az: Rejim

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Result
az: Nəticə

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: About
az: Haqqında
