WWW Authenticate (2.0.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: username
be: імя карыстальніка

en: password
be: пароль

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: Mode
be: Лад

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Configuration
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: Timezone
be: Гадзінны пояс

en: About
be: Аб
