WWW Authenticate (2.0.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
