WWW Authenticate (2.0.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Time
bs: Vrijeme

en: Path
bs: Putanja
