WWW Authenticate (2.0.0) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: username
cs: uživatel

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: Mode
cs: Režim

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Security
cs: Bezpečnost

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: About
cs: Popis
