WWW Authenticate (2.0.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
