WWW Authenticate (2.0.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: (none)
el: (κανένα)

en: Label
el: Ετικέτα

en: username
el: όνομα λογαριασμού

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Mode
el: Τρόπος

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: About
el: Περί
