WWW Authenticate (2.0.0) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Label
eu: Etiketa

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Mode
eu: Modoa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: About
eu: (r)i buruz
