WWW Authenticate (2.0.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Label
fi: Tunnus

en: username
fi: käyttäjätunnus

en: password
fi: salasana

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Time
fi: Aika

en: Path
fi: Polku

en: Mode
fi: Tila

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Result
fi: Tulos

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: About
fi: Tietoja

en: Credentials
fi: Tunnukset
