WWW Authenticate (2.0.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: (none)
gl: (ningún)

en: Label
gl: Etiqueta

en: username
gl: nome de usuario/a

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Path
gl: Ruta

en: Mode
gl: Modo

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Security
gl: Seguranza

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información
